Юридична компанія «Юристи країни»

Юридична компанія «Юристи країни» заснована у 2012 році у місті Кривому Розі Дніпропетровської області. Організаційно – правова форма компанії – товариство з обмеженою відповідальністю. Власник компанії – Ніколаєва Любов Володимирівна, адвокат, юрист з досвідом правової роботи з 2000 року. Головна ідея компанії – забезпечення кваліфікованої юридичної допомоги з взяттям на себе відповідальності за якість наданих послуг.

Головний офіс компанії розташований за адресою та зареєстрованою в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: м.Київ, вул. Антоновича, 3 Б, 1 офіс. Філія компанії розташована в м. Кривий Ріг за адресою: 50008, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, Саксаганський район, вулиця Тинка, будинок 25. На сьогодні, компанія має представника в Західному регіоні з локалізацією в місті Львів. У світлі постійного оновлення законодавства, практичний досвід роботи юриста потребує постійного перегляду. Тому, стратегія підбору кадрів компанії ґрунтується не тільки на досвіді роботи юриста, а й на оцінці здатності постійно підвищувати свій професійний рівень, зберегти та не деформувати свої людські якості: порядність, гідність та честь. Вміння гарно співати та танцювати, досвід виступу у художній самодіяльності, гарне почуття гумору та артистичні здібності, поєднанні із спортивними якостями також вітаються.

Компанією напрацьований досвід роботи у галузях земельного, трудового, цивільного, господарського, адміністративного, корпоративного, кримінального, митного та податкового права. Є досвід роботи за кордоном, зокрема,співробітництво із підприємствами Франції, США, а також супровід діяльності вітчизняних підприємств в ЄС. Ми активно співпрацюємо в аграрному секторі з фермерськими господарствами в Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській, Київській, Львівській областях. Супроводжуємо діяльність промислових підприємств Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської областей.Столичний офіс забезпечує представництво в усіх судах, які знаходяться у місті Києві.

Представництво інтересів як громадян так і юридичних осіб забезпечується юристами компанії в судах всіх інстанцій на території України. Мета компанії: чесно напрацювати своє ім'я серед гідної спільноти правників та заслужити право долучити до своєї назви таку почесну і таку рідну букву «У» - Юристи України.

Персоналії

Директор компанії - Миколаєва Любов Володимирівна.

Освіта: Київський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України.

Пройшла курси «Земля, будівництво інвестиції», отримала кваліфікаційне свідоцтво про те, що є фахівцем в сфері «Земля, будівництво, інвестиції».

Досвід юридичної роботи 18 років, з них останні 11 років - приватна адвокатська практика (має Свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю).

Юрист - Радомська Наталія Олексіївна.

Освіта: Слов'янський державний педагогічний інститут - фахівець; Міжнародний науково-технічний університет - магістр права.

Пройшла курси в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації імені Драгоманова за курсом «Вступ до малого підприємництва».

Спеціаліст у договірній роботі, нотаріаті та у захисті прав в сфері інтелектуальної власності (авторське право, торгові марки, патенти).

Досвід роботи юристом 15 років.

Переваги співпраці з нами

- Ми беремо роботу від початку і до кінця, відповідаючи за результат на всіх етапах.

- Ми можемо вступити на будь-якому етапі, включившись в справу з максимальною оперативністю, як для виконання окремих завдань, так і для комплексного надання послуг.

- Оплата послуг за домовленістю.

- Доступні для зв'язку 5 днів в тиждень.

Наші можливості

- вирішення юридичних завдань;

- всебічна правова підтримка юридичних осіб, в тому числі компаній з іноземним капіталом (правовий аудит, ведення документообігу, представництво в усіх органах державності влади, включаючи суди, прийом і звільнення співробітників, допомога у вирішенні інших юридичних питань, супровід всіх видів перевірок);

- захист прав у сфері інтелектуальної власності (авторське право, суміжні права, торгові марки, патентування);

- договірна діяльність - розробка шаблонів договорів, експертиза договорів;

- комплексна юридична підтримка в сферах операцій з нерухомістю, цінних паперів і корпоративних відносин;

- консультування в питаннях управління та комерційної діяльності, аналіз діючого законодавства та проведення досліджень ринків, добірка нормативно-правових актів для забезпечення різних заходів;

- супровід перевірок контролюючими органами;

-підготовка відповідей на запити державних органів;

і багато іншого.

Найкраще про нашу роботу можуть розповісти результати. І вони не залишають сумнівів у нашому досвіді і професіоналізмі!

Приходьте до нас в гості

місто Київ, вулиця Антоновича,
будинок 3 Б, офіс 1,

Подзвонить або напишіть нам

Телефон: 044-361-54-40
Мобільний: 097-724-26-38, 093-420-79-61

Email: yuriskr@ukr.net
Ми відкриті

Понеділок - П'ятниця: 9:00 - 19:00

Субота та Неділля - відпочиваємо :)