Юридична компанія «Юристи країни» заснована у 2012 році у місті Кривому Розі Дніпропетровської області. Організаційно – правова форма компанії – товариство з обмеженою відповідальністю. Власник компанії – Ніколаєва Любов Володимирівна, адвокат, юрист з досвідом правової роботи з 2000 року. Головна ідея компанії – забезпечення кваліфікованої юридичної допомоги з взяттям на себе відповідальності за якість наданих послуг.
Головний офіс компанії розташований за адресою та зареєстрованою в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:
м.Київ, вул. Антоновича, 3 Б, 1 офіс.
Філія компанії розташована в м. Кривий Ріг за адресою:
50008, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, Саксаганський район, вулиця Тинка, будинок 25.
На сьогодні, компанія має представника в Західному регіоні з локалізацією в місті Львів.
У світлі постійного оновлення законодавства, практичний досвід роботи юриста потребує постійного перегляду. Тому, стратегія підбору кадрів компанії ґрунтується не тільки на досвіді роботи юриста, а й на оцінці здатності постійно підвищувати свій професійний рівень, зберегти та не деформувати свої людські якості: порядність, гідність та честь. Вміння гарно співати та танцювати, досвід виступу у художній самодіяльності, гарне почуття гумору та артистичні здібності, поєднанні із спортивними якостями також вітаються.
Компанією напрацьований досвід роботи у галузях земельного, трудового, цивільного, господарського, адміністративного, корпоративного, кримінального, митного та податкового права. Є досвід роботи за кордоном, зокрема,співробітництво із підприємствами Франції, США, а також супровід діяльності вітчизняних підприємств в ЄС. Ми активно співпрацюємо в аграрному секторі з фермерськими господарствами в Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській, Київській, Львівській областях. Супроводжуємо діяльність промислових підприємств Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської областей.Столичний офіс забезпечує представництво в усіх судах, які знаходяться у місті Києві. Представництво інтересів як громадян так і юридичних осіб забезпечується юристами компанії в судах всіх інстанцій на території України.
Мета компанії: чесно напрацювати своє ім'я серед гідної спільноти правників та заслужити право долучити до своєї назви таку почесну і таку рідну букву «У» - Юристи України.